Plaża
plaza

Czysta, piaszczysta plaża rozciągająca się wzdłuż miejscowości.

Port rybacki
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Port rybacki nad rzeką Dziwną to miejsce warte obejrzenia. Warto się tu wybrać nie tylko po świeżą rybkę ale także zobaczyć statki rybackie.

Most zwodzony
most

Otwarcie mostu umożliwia przepłynięcie cieśniną Dziwną jednostkom pływającym. Podniesienie przęsła zwodzonego otwiera kanał żeglugowy. W okresie letnim most otwierany jest w godziny parzyste.

Promenada
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jedną z najnowszych atrakcji Dziwnowa jest kilkukilometrowa promenada nadmorska. Wiedzie ona szczytami wydm pomiędzy plażą, a parkiem zdrojowym.

Przystań pasażerska
przystan

Na przystani możemy podziwiać gustownie zaprojektowane i bardzo pieczołowicie wykonane statki pasażerskie, jak również popłynąć w rejs po zalewie oraz na pełne morze.

Korty tenisowe
t

W odległości 50 metrów powstało Centrum Sportowo Rekreacyjne posiada 2 – korty tenisowe oraz 3 – boiska sportowe Koszykówka. Siatkówka, Piłka Ręczna.

Wędkarstwo
w

W Dziwnowie wędkować można w morzu, rzece Dziwnie, Zalewie Kamieńskim oraz jeziorze Martwa Dziwna. Dzięki różnorodności oraz obfitości łowisk Dziwnów jest ulubionym miejscem wielu wędkarzy

Wycieczki rowerowe
r

Zachęcamy również do zwiedzenia Dziwnowa oraz jego okolic na rowerach. Do Państwa dyspozycji są wielokilometrowe trasy rowerowe wiodące przez malownicze okolice.

Jazda konna
k

Wszystkich miłośników koni i aktywnego wypoczynku z pewnością zainteresuje stadnina koni znajdująca się 4km od obiektu.

Regaty
k

Piękne jachty i widowiskowe zmagania na rzece. Zapraszamy do oglądania regat. Więcej informacji znajdą Państwo na stronach http://www.regatyunityline.strefa.pl/ i http://dziwnow.pl/marina.

ORION Dom Gościnny 150 m do morzaNoclegi Dziwnównoclegi